Serwis Ford Gliwice – najwyższy standard świadczonych usług

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do wykonywania okresowych przeglądów, a także wymiany zużytych części, opon, płynów oraz naprawy wszelkich drobnych usterek oraz większych uszkodzeń. Najlepiej tego typu zadania przeznaczyć wykwalifikowanym mechanikom, którzy w odpowiedni, bo profesjonalny sposób zadbają o auto, dzięki czemu będzie ono nie tylko sprawne, ale i bezpieczne.
Nasz serwis Forda w Gliwicach oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, jeśli więc zależy Państwu na rzetelnym i szybkim dokonaniu naprawy swojego auta, zapraszamy do nas.

Serwis Ford Gliwice – jakich usług możesz się spodziewać?

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu i naprawy samochodów marki Ford. A zatem gwarantujemy Państwu m.in.:
• pełną diagnostykę samochodu za pomocą profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń zalecanych przez producenta;
• przeglądy gwarancyjne, a także pogwarancyjne;
• pełny zakres usług blacharskich oraz lakierniczych;
• wymianę kloców oraz tarcz hamulcowych;
• wymianę i naprawę opon, jak również wyważanie kół;
• naprawę instalacji elektrycznej;
• naprawę układu kierowniczego oraz wydechowego, a także nadwozia;
• wymianę zużytych bądź wadliwych podzespołów.

Podczas naprawy aut wykorzystujemy wyłącznie oryginale części zamienne, a ponieważ mamy zagwarantowany do nich stały dostęp to nie będą musieli Państwo czekać długo na naprawę swojego samochodu. Co więcej, część usterek jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, co z pewnością znacznie ułatwi życie naszym klientom.

Serwis Forda w Gliwicach – najwyższy standard świadczonych usług

W naszym serwisie Forda stosujemy najwyższe standardy. Na co dzień pracujemy tylko z najlepszymi mechanikami, posiadającymi najwyższe kwalifikacje. Do tego w pracy wykorzystujemy wyłącznie wyspecjalizowane narzędzia diagnostyczne oraz oryginalne części zamienne. Działamy sprawnie i szybko, ceniąc czas naszych Klientów oraz ich…pieniądze. Nasze usługi oferujemy na najwyższym poziomie, ale w przystępnej cenie.